Pumptrack

Informacje o Pumptracku

W sercu malowniczych Wadowic, tuż obok placu zabaw Lolek oraz przy popularnej ścieżce VeloSkawa, któraajuż niedługo prowadzi nas wprost do urokliwego Jeziora Mucharskiego oraz przyszłych Singletracków na Górze Jaroszowickiej, w bliskim sąsiedztwie orlika oraz stadionu miejskiego, powstał pumptrack.

Obiekt wyposażony jest w pętle, zarówno dla tych początkujących, jak i zaawansowanych, dostosowane do różnego stopnia trudności, aby każdy mógł znaleźć swoje miejsce. Bandy ochronne oraz solidna platforma startowa zapewniają komfort i bezpieczeństwo podczas jazdy.

Przy pumptracku powstał plac wypoczynkowy, z ławkami koszami na śmieci i stanowiskami dla rowerów. Cały obiekt jest ogrodzony, monitorowany i oświetlony, zatem można z niego korzystać także po zmroku.

Korzystanie z pumptracku jest oczywiście BEZPŁATNE.
Już na wiosnę wystartuje pumptrackowa szkółka, którą przy wsparciu finansowym Gminy Wadowice poprowadzi klub Aquila Wadowice. Osoby zapisane do szkółki będą mogły korzystać z profesjonalnych rowerów, dofinansowanych z budżetu Gminy Wadowice.

Przed korzystaniem koniecznie zapoznajcie się regulaminem!

Galeria zdjęć

Kontakt do obiektu

Adres

ul. Tatrzańska 27
34-100 Wadowice