Hattrick Mrugaczy! Zdobyli GOLA po raz trzeci z rzędu

kategoria: Orliki

Jak tak dalej pójdzie, Mrugacz Auto Serwis będzie musiał otworzyć kolejny warsztat, aby pomieścić wszystkie puchary wywalczone na turniejach sportowych. W czwartek „mechanicy” po raz trzeci z rzędu zdobyli GOLA, wygrywając Gminną Orlikową Ligę Amatorów.

W tej edycji Mrugacze skonstruowali prawdziwy walec i tydzień w tydzień miażdżyli kolejnych przeciwników, wygrywając wszystkie wiosenne spotkania. W wielkim finale po raz czwarty z rzędu spotkali się z Sigmadruk i po raz trzeci z rzędu wyszli z tej potyczki zwycięsko, nie pozostawiając tym razem rywalom żadnych złudzeń.

Nieco więcej emocji dostarczyło nam spotkanie o trzecie miejsce, w którym Kings Beer dosyć długo prowadzili z La Masia. W końcu jednak „Katalończycy” wrzucili wyższy bieg i wygrali zdecydowanie 11:5, ale brąz to dla nich żadne pocieszenie, ponieważ celowali w tym sezonie w złoto.

Dużo bardziej zacięte były spotkania barażowe o 1 ligę. W pierwszym Południowcy 9:6 pokonali Laga Bonito i już na jesień zagrają w pierwszej lidze. A w drugim meczu Chłopcy z Drewna dopiero w rzutach karnych ograli oldbojów Skawy Wadowice i zepchnęli ich do drugiej ligi, sami awansując do pierwszej.

Podsumowując:

  1. Miejsce: Mrugacz Auto Serwis – nagroda: 1500 zł od Galicjanki
  2. Miejsce: Sigmadruk – nagroda: 1000 zł od Galicjanki
  3. Miejsce: La Masia – nagroda:  500 zł od Galicjanki
  4. Miejsce: King Beer United

Spadek do II ligi: Wściekłe Żądła i Oldboje MKS Skawa Wadowice

Mistrz II ligi i awans do I ligi: Chłopcy z Drewna – nagroda: balia wodna na weekend od Nordian Paradise i Vochery do Mrugacz Auto Serwis

Awans do I ligi po barażach: Południowcy – nagroda: vouchery do Mrugacz Auto Serwis

Król strzelców 1. Ligi: Oliwier Piwowarczyk (La Masia)  – 30 bramek

Król strzelców 2. Ligi: Kamil Koziołem (Oldboje Skawy Wadowice)– 26 bramek

Najlepszy bramkarz pierwszej ligi:  Krystian Góralczyk (Sigmadruk)

Najlepszy bramkarz drugiej ligi: Kamil Nowak (Chłopcy z Drewna)

Głównym organizatorem ligi był Urząd Miejski w Wadowicach. Rozgrywki zostały przeprowadzone w ramach projektu AktywnaSzkoła.pl. Patronat medialny nad ligą objął portal: Wadowice24.pl 

 

 

Powrót do listy aktualności