Mikołaj już gotowy na turniej. Ma dla Was worek niesamowitych prezentów!

kategoria: Piłka Nożna

Koszulki Kuby Błaszczykowskiego i Szymona Marciniaka, mobilne balie wodne na weekend, bony towarowe do wadowickich firm, zaproszenia na masaż, vouchery do wadowickich restauracji i parku rozrywki Energylandia, unikatowe zegary, paczki słodyczy, lemoniady i soki. To wszystko otrzymacie od Świętego Mikołaja w podziękowaniu za wsparcie 12-letniego Pawła z Wadowic. Jeśli nie macie pomysłu na prezent pod choinkę to u nas na pewno go znajdziecie! Będzie też magiczna strefa animacji z CEiT EWART, pokaz najlepszych cheerleaderek w Polsce i konkursy z nagrodami. 

Startuje piąta, rekordowa edycja turnieju mikołajkowego w halówkę. Miejmy nadzieję, że rekordowa będzie też zbiórka na cel charytatywny. W tym roku gramy dla 12-letniego Pawła z Wadowic!

Tegoroczny turniej odbędzie się w drugi weekend grudnia (8-10.12), tradycyjnie na hali sportowej w SP Nr 4 w Wadowicach, zwanej „czwórką”.

Podczas trzech dni wydarzenia będzie prowadzona zbiórka do puszek. Oprócz 119 pasjonujących meczów piłkarskich szykujemy dla Was moc atrakcji, m.in. pokazy najlepszych Cheerleaderek w Polsce, konkursy z nagrodami, wizytę św. Mikołaja animacje dla dzieci pod okiem Centrum Edukacji i Turystyki EWART.

Będzie też oczywiście pakiet licytacji:

  • Koszulki: najlepszego sędziego na świecie Szymona Marciniaka, wybitnego reprezentanta Polski Jakuba Błaszczykowskiego, mistrza Polski i młodego kadrowicza Bena Ledermana, młodzieżowego reprezentanta Polski Szymona Włodarczyka oraz kultowy trykot wadowiczanina Igora Kozioła za czasów, kiedy grał jeszcze w ekstraklasie. 
  • mobilna balia wodna od Nordian Paradise na weekend 
  • bony towarowe na 500 zł m.in. do Hurtowni Chem-Bud Wadowice oraz restauracji Sumo Sushi.
  • piękne zegary wykonane z orzecha oraz dębu z żywym mchem od Alpi-Tech. 

Kto nie będzie miał szczęścia w licytacjach będzie miał szanse wygrać inne atrakcyjne nagrody. Tutaj zasada jest prosta. Za każde 10, 20 czy 100 zł dla Pawła otrzymujecie kupon i wędrujecie do bazy nagród, gdzie odpowiadając na proste pytanie odbieracie nagrodę o równowartości waszego wsparcia! Im większa wasza hojność dla Pawła, tym większa szansa na lepszą nagrodę. W wśród nagród są m.in.

  • vouchery do wadowickich restauracji: Galicjanka, Parkowa, Sumo Sushi & Ramen, Całkiem Nova, Smażalnia Ryb Roków, Ciastkarnia Rarytas, Piazza Italia i Dworek Mikołaj, 
  • Karnety i bilety do: parku rozrywki Energylandia, Kina Centrum  WCK, Krytej Pływalni Delfin, Graviton Fitness Wadowice,  
  • Vouchery od: Mrugacz Auto Serwis, salonu masażu Ocean Zdrowia i Relaksu, hurtowni Chem-Bud Wadowice, Oto Optyk, czy na wynajem animatorek w Kids & Jump Events. 
  • Lemoniady od Bar de Prix Wadowice 
  • setki napojów, soków i musów: Kubuś, Tiger, Dr Witt, Nestea oraz Tarczyn od Maspexu. 

Będą też nowinki technologiczne przygotowane przez BB Services, które są niespodzianką, a o branding imprezy zadbała firma Sigmadruk Wadowice. 

To będą magiczne trzy dni, które wprowadzą Was w atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Wszystkie pieniądze, które zostaną zebrane podczas tej trzydniowej imprezy, zostaną przekazane na leczenie 12-letniego Pawła z Wadowic.

– Wymyśliliśmy tą imprezę w 2017 roku, wtedy jeszcze jako Puchar Starosty. A teraz będzie to już piąty Puchar Burmistrza – Po dwóch edycjach nasz turniej stał się najważniejszą futsalową imprezą w regionie, dlatego uznaliśmy, że warto to wykorzystać i w 2019 roku postanowiliśmy, że turniej będzie miał charakter charytatywny. Graliśmy już dla Kacperka, Marysi, Olka i Oliwierka. W tym roku gramy dla Pawła – dodaje.

REKORDOWE 30 DRUŻYN

O puchar burmistrza zagra w tym roku aż 30 zespołów, czyli o 5 więcej, niż przez poprzednie lata. Wszystko przez to, że zainteresowanie występem w tej imprezie przeszło najśmielsze oczekiwania. Łącznie do turnieju zgłosiło się aż 35 drużyn, po drodze dwie zrezygnowały, a trzy do tej pory czekają na swoje miejsce na liście rezerwowej. Drużyny zostały podzielone na pięć sześciozespołowych grup, w których do niedzielnych finałów awansują po dwa najlepsze.

Najlepsze zespoły i zawodnicy oprócz pucharów i medali otrzymają atrakcyjne nagrody od sponsorów:

I Miejsce – Voucher na wynajem mobilnej balii wodnej od Nordian Paradise oraz Vouhery na masaż do Oceanu Zdrowia i Relaksu i Vouchery na 50 zł do restauracji Galicjanka – dla każdego zawodnika

II Miejsce –  Voucher na wynajem mobilnej balii wodnej od Nordian Paradise i Vouhery na masaż do Oceanu Zdrowia i Relaksu dla każdego zawodnika

III Miejsce –  Voucher na wynajem mobilnej balii wodnej od Nordian Paradise i Vouchery na masaż do Oceanu Zdrowia i Relaksu dla każdego zawodnika

IV Miejsce – Vouchery na usługi serwisowe do firmy Mrugacz Auto Serwis. 

Z kolei najlepszy strzelec odjedzie z turnieju z Rowerem Burmistrza 

NIE WAŻNE, ŻE NIE GRAMY JAK NADAL. WAŻNE, ŻE GRAMY NADAL 

Poza turniejem głównym odbędzie się również Turniej Pamięci  zmarłego przed kilkoma dniami Jana Serwina, pod patronatem prezesa podokręgu PPN Wadowice.

Pan Janek odszedł, ale zostawił po sobie setki piłkarzy i trenerów, których nie tylko na boiskach, ale również na swoim podwórku, uczył podstaw piłki nożnej.  Teraz Ci koledzy zagrają dla Niego Turniej Pamięci. W niedzielę o 9:00, tuż przed fazą finałową odbędzie się turniej oldbojów z udziałem wszystkich drużyn, w których grał  Jan Serwin. Dlatego, jeśli jesteś albo byłeś piłkarzem Iskra KleczaHejnał KętySkawa WadowiceStanisławianka lub Zaskawianka, grałeś z Panem Jankiem i chciałbyś uczcić Jego pamięć takim turniejem, zgłoś się do swojego klubu i przyjdź w niedzielę na halę w czwórce! Bo, jak mówił ś.p. Jan Serwin „Nie ważne, że nie gramy jak Nadal. Ważne, że gramy nadal.” 

PAWEŁ KONTRA DMD

Paweł to fan motoryzacji i gier komputerowych. Nastolatek zmaga się z bardzo poważną dystrofią mięśniową Duchenne’a. Jego organizm nie wytwarza białka. Białka, które odpowiedzialne jest za mięśnie, dlatego choroba codziennie odbiera mu sprawność fizyczną. Niestety nie ma jeszcze lekarstwa, można jedynie walczyć, spowalniając postęp choroby rehabilitacją, dietą, suplementami diety itd. Ponieważ Paweł większość czasu spędza w pozycji siedzącej, potrzebuje kolejnego sprzętu jakim jest pionizator. Jest on potrzebny, aby wspomóc pracę nerek, poprawić krążenie, wymusić na ciele prawidłową postawę. Kolejnym sprzętem ortopedycznym są ortezy – niezbędne, aby przykurcze jak najmniej deformowały stopy. To są główne cele zbiórki.

project 304723 1698782928 - Gramy dla Pawła! To będzie rekordowy turniej mikołajkowy!

>>> LINK DO ZBIÓRKI <<<

Regulamin-Turnieju-Mikolajkowego-2023-aktualizacja

Tytułu broni zespół Young Boys z Andrychowa,  który rok temu pokonał w finale ekipę FC Chochla z Paszkówki. (RELACJA Z POPRZEDNIEGO TURNIEJU TUTAJ). Kto tym razem sięgnie po puchar burmistrza Bartosza Kalińskiego? Przekonamy się w niedzielę – 10 grudnia.

ZOBACZCIE JAK TO WYGLĄDAŁO ROK TEMU:

 

Powrót do listy aktualności