Startuje Turniej Mikołajkowy. Weź udział w wielkim meczu Oliwier vs SMA. Każde wsparcie to nagroda!

kategoria: Piłka Nożna

Koszulki, piłki i rękawice słynnych piłkarzy, bony na wynajem balii kąpielowej, bilety do Energylandii i kina, zaproszenia na masaż i SPA, vouchery do  restauracji, karnety na siłownie i basen, świąteczne paczki i dużo słodyczy. To wszystko przywiezie ze sobą do Wadowic Święty Mikołaj na IV Turniej Mikołajkowy w Halówkę. Gwiazdami wydarzenia będą najlepsze cheerleaderki w Polsce. W tym roku gramy dla Oliwierka. 

Jak zdobyć te prezenty? Wystarczy zagrać w wielkim meczu Oliwier z Wadowic kontra SMA i wziąć udział w licytacjach lub wrzucić pieniądze do puszki.

Główne nagrody powędrują na zaplanowane licytacje, które przeprowadzi Fundacja Pomóc Więcej. Pierwsze licytacje w niedzielę o 13:30! Do wygrania takie wartościowe przedmioty jak m.in.:

– oryginalne koszulki z autografami Kamila Grosickiego, Pawła Brożka i Marcina Wasilewskiego,

– rękawice Jerzego Dudka,

– oryginalne koszulki z autografami piłkarzy: Rekordu Bielsko-Biała (mistrz Polski z Futsalu), Wisły Kraków (aktualny skład i legendarny z lat 2000-2010), Zagłębia Lubin, Ruchu Chorzów,

– piłki z autografami piłkarzy: Rakowa Częstochowa oraz Wisły Kraków (skład z 2016 r.) oraz Zbigniewa Bońka

– mobilna balia wodna na weekend od Nordian Paradise.

To jednak nie wszystko. Za każde 10, 20 czy 100 zł dla Oliwierka otrzymujecie kupon i wędrujecie do bazy nagród, gdzie odpowiadając na proste pytanie i odbieracie nagrodę o równowartości Waszego wsparcia! Im większa Wasza hojność dla Oliwierka, tym większa szansa na lepszą nagrodę.

A wśród nagród mamy m.in.

– bilety do Parku Rozrywki Energylandia oraz do Kina Centrum,

– zaproszenia na masaż od firmy Ocean Zdrowia i Relaksu oraz do strefy SPA od hotelu Kocierz,

– vouchery do wadowickich restauracji: Galicjanka, Całkiem Nova, Pizzeria Piazza Italia, Sumo Sushi oraz Dworek Mikołaj,

– karnety na siłownię Graviton i basen do Krytej Pływalni Delfin,

– bony na wynajem mobilnej Balii Wodnej od Nordian Paradise oraz na usługi serwisowe od Mrugacz Auto Serwis

– bony upominkowe do ciastkarni Rarytas oraz do firmy Ekomax

– Soczki, musy owocowe i kakao od firmy Maspex

– świąteczne paczki z gadżetami Gminy Wadowice

Nie wierzycie?

Przekonajcie się sami i odwiedźcie nas w najbliższy weekend na hali w „czwórce”. Zagrajmy wszyscy razem dla Oliwierka i pomóżmy mu wygrać ten trudny mecz, mecz o własne życie.

Turniej rozpoczyna się w piątek o godzinie 18:30 i potrwa przez całą sobotę, aż do niedzieli, do 18:30. W rozgrywkach weźmie udział 29 zespołów, które w trakcie trzech dni rozegrają łącznie 80 meczów. Cztery z nich: Ruch Chorzów, Skawa Wadowice, Iskra Klecza i Zaskawianka zagrają w osobnym turnieju oldbojów.

Pozostałe 25 drużyn powalczy o Puchar Burmistrza w turnieju głównym. Zostały one podzielone na pięć pięciozespołowych grup, z których najlepsza 10-tka spotka się ze sobą w finale. Tytułu sprzed rok broni drużyna Teddy Squad z Andrychowa. Czy tym razem Puchar Burmistrza Bartosza Kalińskiego pozostanie w Wadowicach?

Oprócz piłkarskich emocji zaplanowano wydarzenia towarzyszące. Będziemy mieli okazję  zobaczyć pokazy najlepszych Cheerleaderek w Polsce – Cheerleaders Ergo Śląsk.

Jak co roku, przyleci do Nas również Święty Mikołaj.  To oni wprowadzą nas w klimat zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia! Spodziewamy się wizyty jeszcze jednego niezwykłego gościa, który na pewno spodoba się dzieciakom. To będzie jednak niespodzianka.

Historię Oliwierka z Wadowic znają już chyba wszyscy. Chłopczyk urodził się 5 stycznia br., rozwijał się książkowo, ale po dwóch miesiącach stracił możliwość podnoszenia nóżek.  Kiedy skończył pół roku, rodzice dowiedzieli się, że choruje na SMA. To okrutna choroba, którą wyleczyć można jedynie przez terapię genową. A ta kosztuje aż 10 milionów złotych. Bez niej dzieci z SMA po prostu umierają…

Od czterech miesięcy Armia Oliwierka toczy heroiczną walkę o życie kilkumiesięcznego chłopczyka z Wadowic. Codziennie do armii dołączają kolejne osoby. W akcję zaangażowany jest cały powiat wadowicki, na terenie którego zorganizowano już setki wydarzeń charytatywnych dla Oliwierka. Skala zbiórek jest ogromna. W krótkim czasie udało się zebrać już ponad 6 milionów złotych! I jak mówią organizatorzy, większość tych wpłat pochodzi od mieszkańców powiatu wadowickiego. Mimo to, jesteśmy dopiero na półmetku, a czasu coraz mniej.

PROGRAM:

Hala Sportowa w Szkole Podstawowej Nr 4, ul. Słowackiego 2:

𝐏𝐢𝐚̨𝐭𝐞𝐤, 𝟗 𝐠𝐫𝐮𝐝𝐧𝐢𝐚

Rozgrywki grupowe – Gr. A | 18:30 – 21:00

𝐒𝐨𝐛𝐨𝐭𝐚, 𝟏𝟎 𝐠𝐫𝐮𝐝𝐧𝐢𝐚

Rozgrywki grupowe – Gr. B | 8:00 – 10:30

TURNIEJ OLDBOJÓW | 10:45 – 12:15

Rozgrywki grupowe – Gr. C | 12:30 – 15:00

Rozgrywki grupowe – Gr. D | 15:15 – 17:45

Rozgrywki grupowe – Gr. E I 18:00 – 20:30

𝐍𝐢𝐞𝐝𝐳𝐢𝐞𝐥𝐚, 𝟏𝟏 𝐠𝐫𝐮𝐝𝐧𝐢𝐚

Faza Finałowa – Gr. F i G | 11:00 – 16:15

Licytacje – cz. 1 | 13:30

Wizyta Świętego Mikołaja | 15:00

Występ Cheerleaders Ergo Śląsk – cz. 1 | 16:15

Licytacje – cz. 2 | 16:20

Półfinały | 16:30 – 17:05

Licytacje – cz. 3 | 17:05

Mecz o 3 miejsce | 17:30 – 17:45

Występ Cheerleaders Ergo Śląsk – cz. 2 | 17:45

FINAŁ | 18:00 – 18:15

Rozdanie Nagród | 18:15

 

PLIKI DO POBRANIA DLA STARTUJĄCYCH DRUŻYN: 

Regulamin Turnieju Mikołajkowego 2022

RODO 2022

Zgoda od rodziców 2022

 

Powrót do listy aktualności