Tak świętowaliśmy 20-lecie Basenu! [FOTO, VIDEO]

kategoria: Basen

Od piątku (25.11) aż do niedzieli (27.11) Basen w Wadowicach hucznie świętował swoje 20 urodziny! Z tej okazji przygotowano szereg atrakcji i wydarzeń, które uświetniały jubileusz!

Ale ten czas szybko leci! W tym roku mija 20-lecie basenu Delfin! Z perspektywy czasu widać, że obiekt cieszy się dużą popularnością wśród mieszkańców i nie tylko. Z okazji 20. lecia Kryta Pływalnia Delfin przygotowała dla Państwa szereg ciekawych propozycji!

 

W ramach urodzin w piątek (25.11) odbył się Sztafetowy Maraton Pływacki, którego organizatorem było I Liceum Ogólnokształcące im. Marcina Wadowity. Na sobotę przygotowano Wadowicką Integracyjną Galę Pływacką organizowaną przez Stowarzyszenie Rodziców i Opiekunów Dzieci Niepełnosprawnych „Dać Szansę”. W ostatni dzień jubileuszu miał miejsce XI Puchar Wadowic w pływaniu, organizatorem był PUKS Karol Wadowicea o godzinie 15:00 odbył się spektakularny pokaz pływania artystycznego Klubu AZS OŚ Poznań.

Warto wspomnieć, że cała kwota zebrana podczas zawodów zostanie przekazana przez organizatora dla Oliwierka z Wadowic chorego na SMA. Zobaczcie relacje z tych emocjonujących dni!

Pokaz pływania artystycznego Klubu AZS OŚ Poznań, którego trenerem jest Pani Alona Szczepańska – zdobywczyni nagród na Mistrzostwach Europy. Warto również wspomnieć, że jej podopieczne są przedstawicielkami kadry narodowej w pływaniu artystycznym! Zobaczcie sami jak to wyglądało.

 

Dziękujemy wszystkim osobom za zaangażowanie i tak liczne przybycie!
List-Gratulacyjny-od-Rady-Miejskiej-w-Wadowicach

Powrót do listy aktualności