Dzień Dziecka i Dzień Sportu w Parku Miejskim!

kategoria: Rekreacja

Szermierka, Łucznictwo, Tenis Ziemny, Tenis Stołowy, Wspinaczka, Szachy, Piłka Nożna i duuuuuuuuużo innych gier i zabaw. To wszystko czeka na Was w niedzielę w Parku Miejskim, gdzie odbędzie się Dzień Dziecka i Dzień Sportu. Zapraszamy! 

 

Dziendziecka 1 1024x577 - Koncerty, nagrody, zabawa! Szalony Dzień Dziecka!

Już 4 czerwca w Parku Miejskim, będzie czekać na Was niezapomniana dawka zabawy i radości. To wyjątkowe wydarzenie z pewnością umili Wasz weekend i sprawi, że wspólne chwile spędzone w naszym mieście będą świetnym wspomnieniem! Rozpoczynamy już o godzinie 14:30!

O 15:00 przywitamy naszych gości niezwykłym koncertem utalentowanych uczniów ze szkoły muzycznej Yamacha. Te młode gwiazdy swoim wyjątkowym występem – z okazji 15-lecia szkoły – dostarczą Wam nie tylko wspaniałej muzyki, ale także inspiracji do odkrywania własnych talentów.

Od godziny 16:00 do 18:00 odbędzie się Turniej w tenisa ziemnego dla Szkół Podstawowych organizowany przez Klub Olimpia Chocznia, a wcześniej będzie okazja do gry i zabawy naum turniej tenis ziemny 212x300 - Koncerty, nagrody, zabawa! Szalony Dzień Dziecka! korcie tenisowym, dla tych, którzy dopiero chcieliby zacząć przygodę z tym sportem. Nie tylko tenis ziemny będzie sportowym tematem w tym dniu, wadowickie kluby nas nie zawiodły! Nie zabraknie również szermierki (SZPADA Wadowice), łucznictwa (Sokole Oko Zawadka), piłki nożnej (PUKS KarolHusaria Klecza, ) tenisa stołowego (SKAWA Wadowice), szachów (TKKF Leskowiec Wieża Wadowice), a także wspinaczki (Clama)!

Ale to nie wszystko! O 16:15 czeka na Was fascynujący pokaz żonglerski Artystów Ulicznych Krakowa. Następnie o 16:40, zapraszamy na prelekcję GOPR, która nauczy Was, jak dbać o bezpieczeństwo podczas wędrówek po górskich szlakach a także przeprowadzi szkolenie w zakresie resuscytacji przy użyciu fantomów. Dowiecie się o niezbędnych zasadach pierwszej pomocy i odpowiednim przygotowaniu do przygód w górach. Po prelekcji czeka na Was konkurs z nagrodami, gdzie będziecie mogli wykorzystać swoją wiedzę i zdobyć fantastyczne upominki! 

godzinie 18:00 czas na emocjonujące losowanie atrakcyjnych nagród! Czy to Ty wygrasz rower burmistrza? Przygotujcie się na dreszczyk emocji!

a - Koncerty, nagrody, zabawa! Szalony Dzień Dziecka!

Wieczorem, o godzinie 19:00, nie może Was zabraknąć na koncercie zespołu Meloarte „Zwariowane Melodie”. Ta szalona podróż do świata bajek, księżniczek i magii wprawi Was w dobry nastrój i sprawi, że poczujecie się jak bohaterowie fantastycznych opowieści.

To jednak nie koniec! Na terenie Parku Miejskiego czekać będą liczne atrakcje, które umilą Wam czas podczas szalonego Dnia Dziecka. Będziecie mogli brać udział w różnorodnych sportowych zabawach z okazji Dnia Sportu, nasza animatorka zrobi dla was brokatowe tatuaże, stworzy balonowe zwierzątka, poprowadzi dla Was tańce, zabawy z chustą Klanzy, gry XXL, przygotuje dla Was również wielkie bańki mydlane a także zobaczycie postacie bajkowe! Po animacjach będziecie mogli się wyskakać na dmuchanym placu zabaw! Nie zapomnijcie również o warsztatach żonglowania, gdzie będziecie mogli nauczyć się podstaw tej sztuki. Będzie również stoisko Paleta Diet – Centrum Leczenia Otyłości – będzie okazja aby podpytać o zasady zdrowego odżywiania, przygotowane są również atrakcyjne bony o wartości 150 zł na wizytę.

INFORMACJE NA TEMAT PARKINGÓW: 

Wszystkie osoby wybierające się na wydarzenie prosimy o zostawianie swoich samochodów na górnym parkingu przy Klasztorze Karmelitów Bosych, przy ul. Karmelickiej 22, który dzięki uprzejmości ojców karmelitów został udostępniony dla uczestników Dnia Dziecka. Odległość z parkingu do Parku to zaledwie 500 metrów, które można pokonać spacerem, idąc al. Wolności lub ul. Karmelicką (wchodząc do Parku od strony bloków). Natomiast osoby z niepełnosprawnościami ruchowymi mogą korzystać z „niebieskich” miejsc postojowych przy bloku na ul. Karmelickiej 71. Poniżej przedstawiamy grafikę, gdzie dokładnie znajduje się parking oraz dwie propozycje tras do przejścia spacerkiem.mapa dojazdowa parking - Koncerty, nagrody, zabawa! Szalony Dzień Dziecka!

 

um dzien dziecka b0 - Koncerty, nagrody, zabawa! Szalony Dzień Dziecka!

 

Przygotujcie się na mnóstwo wspaniałej rozrywki i niezapomnianych wrażeń! Szalony Dzień Dziecka w Wadowicach to doskonała okazja, aby spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi w radosnej atmosferze.

Zobaczcie jak to u nas wyglądało rok temu!

 

 
Nie przegapcie tego wyjątkowego wydarzenia! Zapiszcie datę – 4 czerwca, Park Miejski w Wadowicach czeka na Was!

 

Powrót do listy aktualności