Małopolska Tour ponownie w Wadowicach!

kategoria: Rowery

Rezerwujcie terminy!  Zapraszamy Was na rodzinny rajd rowerowy, piknik w miasteczku pełnym atrakcji oraz wieczorną zabawę podczas koncertu.

Małopolska Tour

W tym roku widzimy się: 3 września (niedziela) 2023 r. – na stadionie MKS Skawa w Wadowicach.

Małopolska Tour to prawdziwe święto rowerowych pasjonatów. Każdy cyklista – ten mały i ten duży, ten na rowerze szosowym i ten na popularnym „góralu”, ten sporadycznie wskakujący na siodełko i ten uzależniony od „kręcenia kilometrów” – z pewnością znajdzie tutaj coś dla siebie.

Małopolska Tour

Imprezę tradycyjnie rozpoczyna rodzinny rajd rowerowy. Główną jego ideą jest pokonanie, wspólnie z najbliższymi, jednej z kilku świetnie przygotowanych tras rowerowych. Trasy te są zróżnicowane pod względem długości oraz trudności, dlatego też zarówno początkujący, jak i zaawansowani kolarze czerpią z ich przejechania niemałą frajdę. Planowaniem poszczególnych „pętli” oraz czuwaniem nad bezpieczeństwem uczestników zajmuje się prezes Małopolskiego Związku Kolarskiego – Marek Kosicki – człowiek, który o kolarstwie wie niemal wszystko.

Małopolska Tour

W naszych rajdach każdy jest zwycięzcą – już przed startem uczestnicy otrzymują pakiety z numerami startowymi, koszulkami z logo eventu oraz voucherami na posiłek, zaś po minięciu linii mety na wszystkich czeka zasłużona nagroda, czyli pamiątkowy medal. Trzeba pamiętać, że nie chodzi tutaj o ściganie się z innymi, ale o aktywne spędzenie wolnego czasu na świeżym powietrzu w gronie rodziny lub przyjaciół oraz czerpanie przyjemności z jazdy „jednośladem” wśród pięknych okoliczności przyrody.

A na zwieńczenie całej imprezy czeka nas niezapomniany koncert Sylwii Grzeszczak! 

336643345 869014867531617 3321411717099717092 n 768x1024 - Małopolska Tour

Zapisy na rodzinny rajd rowerowy TUTAJ. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, gwarantowane pakiety startowe dla uczestników rajdu oraz upominki dla dzieci.

Do zobaczenia!

Powrót do listy aktualności