Serwujemy turniej w siatkówkę na orliku!

kategoria: siatkówka

Wakacje Na Orliku wystartowały, więc animatorzy orlika serwują pierwszy wakacyjny turniej – w siatkówkę!  Jeśli jesteś uczniem lub uczennicą szkoły podstawowej, zbierz czteroosobową ekipę i zagraj z nami w siatkę!

Rozgrywki odbędą się 19 lipca od godziny 10:00 na Orliku w Wadowicach (ul. Błonie). Udział w turnieju jest bezpłatny. Zapisy przyjmujemy do 18 lipca (ew. w przypadku wolnych miejsc w dniu zawodów) mailowo: sport@wadowice.pl i telefonicznie: Maciej Skawina – 501-051-178 oraz Tomasz Mamcarczyk – 512-448-952. W treści maila lub zgłoszenia telefonicznego należy podać: nazwę drużyny, imię i nazwisko zgłaszającego oraz numer telefonu zgłaszającego.

Dla najlepszych drużyn przewidziano medale burmistrza Wadowic Bartosza Kalińskiego oraz nagrody od sponsorów „Wakacji na Orliku”, którymi są:  Galicjanka, Maspex Wadowice, restauracja Całkiem Nova. Sponsorzy przygotowali dużo soków, musów owocowych i bonów do wykorzystania w swoich kawiarniach i restauracjach!

To niejedyny turniej, jaki czeka nas w tym roku na Orliku. W poniedziałek 24 lipca zaplanowana jest impreza COPAj na orliku, czyli turniej w piłkę nożną w kategorii 2008 i młodsi, z kolei 17 sierpnia COPAć na Orliku będą młodsi piłkarze w kategorii 2010 i młodsi. Wakacje zakończymy TrioBasketem, który zaplanowany jest w piątek 25 sierpnia br. Przygotowano również coś dla przedszkolaków, którzy w dniach 4, 12, 18, i 25 lipca oraz 9,16 i 22 sierpnia mogą wziąć w gra i zabawach pod okiem animatorów.

Zapraszamy!

Powrót do listy aktualności